Заключний регіональний семінар ОБСЄ з демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України

10-11 грудня 2019 В Одесі проходить заключний регіональний семінар ОБСЄ з демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України. Директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський у вступній промові наголосив, що семінар з прав і свобод військовослужбовців та інших ключових напрямків демократичного контролю над Збройними Силами України покликаний підвищити рівень обізнаності військовослужбовців з їхніми правами та свободами, покращити взаємодію Збройних Сил України з громадянським суспільством!
Начальник навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони підполковник Ольга Сальнікова виступила з лекціями як представник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, у яких розповіла присутнім про роль демократичного цивільного контролю над Збройними Силами, розкрила його сутність та переваги. Під час виступу було висвітлено питання актуальності застосування стратегічних комунікацій як ефективного механізму взаємодії між збройними силами та громадянським суспільством.
До заходу залучено представників ОБСЄ в Україні, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, громадських організацій, а також військовослужбовців Військово-Морських Сил та інших військових частин і установ Одеського гарнізону.

Show More
StratCom NDU