Університет відвідала делегація Академії оборони Великої Британії

7 лютого 2020 року у рамках заходів міжнародного військового співробітництва до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з робочим візитом завітали представники Академії оборони Великої Британії.

До складу делегації, на чолі з керівником трансформаційних програм бригадним генералом Джоном Боуроном, увійшли представник Командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії полковник Дейв Кром та спеціальний радник з питань оборони при Міністерстві оборони України Лінда Сміт.

Під час брифінгу британської делегації із керівниками навчально-наукових та наукових підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, гості ознайомилися із системою підготовки військових фахівців та основними напрямами трансформації системи військової освіти в Україні.

У ході обговорень сторони обмінялися поглядами на перспективи подальшого співробітництва у сфері військової освіти та підготовки між Академією оборони Великої Британії та Національним університетом оборони України

Show More
StratCom NDU