Науковці Центру взяли участь у семінарі-тренінгу з виявлення та протидії гібридним операціям

 25 лютого, в рамках платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду гібридної війни, Центр оборонних реформ спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету міністрів України провів семінар-тренінг з виявлення та протидії гібридним операціям. Захід відбувся на базі пресцентру Українського кризового медіацентру.

 Активними учасниками семінару стали представники навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони та Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

 Метою заходу було надання представникам центральних органів виконавчої влади та керівників державних підприємств України знань та практичних навичок, необхідних для міжвідомчої взаємодії при виявленні та знешкодженні гібридних загроз.

 Учасникам тренінгу одна із авторок Аля Шандра представила роботу “Surkov Leaks: внутрішня кухня російської гібридної війни проти України”, присвячену дослідженню методів ведення гібридної війни.

Show More
StratCom NDU