Фахівці Центру успішно пройшли курс оборонного бізнес-планування під керівництвом фахівців Міністерства оборони Канади та Посольства Канади в Україні

Завершилася напружена, але досить цікава спільна робота в рамках курсу оборонного бізнес-планування, який проводився у стінах університету з 24 по 28 лютого.

Цей курс продемонстрував нові підходи до оборонного та стратегічного планування розвитку Збройних Сил, дав змогу проаналізувати підходи до процедур та розроблення планів, сучасні виклики, які постають у сфері безпеки і оборони, а також зовнішні та внутрішні чинники, які впливають на процес бізнес-планування.

‒ Такий змістовний аналіз розроблення інвестиційного та бізнес-планів на прикладі Канадських збройних сил, а також передового досвіду США дозволяє зробити висновки щодо покращення роботи наших оборонних інституцій з метою безпосередньої підтримки реформ, як у Міністерстві оборони та усіх Збройних Силах України, так і його партнерів в оборонній сфері, ‒ зазначив під час церемонії вручення сертифікатів заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев.

Курс оборонного бізнес-планування проводився для представників Міністерства оборони України, Національної гвардії України та Національного університету оборони за участю та безпосереднім керівництвом фахівців Міністерства оборони Канади та Посольства Канади в Україні.

Спільна робота відбувалася у доброзичливій, конструктивній і творчій атмосфері, що, безумовно, сприяло глибокому осмисленню проблем, винесених на обговорення, і подальшому зміцненню взаємин між Канадою та Україною. Не дивно, що учасники курсу проявили високу зацікавленість у набутті нових знань, адже лекції канадських гостей були надзвичайно цікавими, змістовними і характеризувалися вдалим поєднанням інформативності та аналітичності.

‒ Хочу підкреслити, що даний захід ми проводили в дуже непрості часи для нашої країни і світової спільноти в цілому, і ми надзвичайно високо цінуємо той факт, що наші друзі не залишають Україну в біді та простягають нам руку допомоги. Тому хочу висловити Вам слова щирої вдячності за підтримку в забезпеченні територіальної цілісності і суверенітету нашої країни, ‒ підсумував генерал-майор Сергій Поздишев.

Особливу подяку керівництво університету та випускники висловили директору курсу Стівену Фрітс-Мілле, викладачам та професорам Канадської Програми військової підготовки та співробітництва Еріку Мак Артуру, Джейсону Стюарту та організатору курсу Коліну Мартелу.

Show More
StratCom NDU