Презентація навчальних видань за напрямком стратегічних комунікацій

Через глобальну ситуацію, що склалася в Україні та в усьому світі щодо пандемії коронавірусної хвороби, освітній процес університету сьогодні відбувається з використанням технологій дистанційного навчання, і навчально-науковий центр стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони не є виключенням.

Так, для фахівців за напрямком стратегічних комунікацій Центром розроблено та надано до електронної бібліотеки університету два видання:

  • навчальний посібник “Основи стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони”;
  • термінологічний довідник НАТО зі стратегічних комунікацій, який є адаптованим перекладом документу “Improving NATO Strategic Communications Terminology” (NATO Strategic Communications Centre of Excellence).

Варто зауважити, Центром проведено 100% онлайн занять за блоком “Стратегічні комунікації” для слухачів курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня L-3 з урахуванням реалій сьогодення, що надало цілу низку можливостей: текстовий чат для учасників, демонстрація в реальному часі, можливість збереження запису трансляції, додавання коментарів; створення опитувань, постійний зворотний зв’язок між викладачами та слухачами, проведення онлайн тестування тощо. Форма навчання була схвально сприйнята слухачами: “Переваги дистанційного навчання очевидні: висока якість і доступність освіти; можливість навчатися із будь-якого куточка світу; незалежність від стану здоров’я”.

Зазначимо, що триває підготовка першого науково-публіцистичного видання “STRATCOM”. У разі зацікавленості просимо надсилати тези на е-mail stratcom@nuou.org.ua до 15 квітня 2020 року.

Show More
StratCom NDU