Слухачі командно-штабного курсу тактичного рівня Повітряних Сил L-2 успішно завершили блок “Основи стратегічних комунікацій”

Справжнім випробуванням для слухачів командно-штабного курсу тактичного рівня L-2, який вперше організований в університеті для фахівців Повітряних Сил Збройних Сил України, стала підготовка та проведення навчального брифінгу для уявних представників масової інформації. Слухачам у ролі керівництва та посадових осіб умовного підрозділу доводилось звітувати перед «журналістами» та відповідати на запитання. Деколи це було досить нелегко, адже організатори навчального брифінгу ‒ викладачі навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони, приготували для офіцерів для опрацювання ситуації, засновані на реальних подіях сьогодення.

Слід зауважити, що за оцінкою науково-педагогічних працівників Центру, слухачі курсу L2 ‒ представники Повітряних Сил, досить вдало впоралися із новим та незвичним для себе завданням. Цьому передувало вивчення офіцерами взаємопов’язаних та інтегрованих питань ролі командира-лідера в реалізації складових стратегічних комунікацій: комунікації із засобами масової інформації, медіаграмотності, кризових комунікацій, заходів цивільно-військового співробітництва та демократичного цивільного контролю в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони України.

Набуті навички, знання та вміння стануть гарним підґрунтям для формування культури стратегічних комунікацій у лідерів тактичного рівня нової формації.

 

 

Show More
StratCom NDU