Координатор проєктів ОБСЄ в Україні провів лекцію для слухачів L-3

Сьогодні, 21 вересня, на запрошення навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони, менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий прочитав лекцію для слухачів курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня L-3, викладання для яких проводиться англійською мовою.
Олександр Гладкий розповів про Організацію з питань безпеки та співробітництва в Європі як структуру, зокрема про її проєкт із забезпечення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України, реалізація якого триває з 2016 року. Варто зауважити, що кожен рік присвячений певній тематиці: демократичному контролю над ЗС України, дотриманню прав і свобод військовослужбовців, питанням гендерної рівності або взаємодії ЗС України із громадянським суспільством.
Під час інтерактивної сесії слухачів цікавили питання практичного здійснення демократичного цивільного контролю над ЗС України та особливості роботи ОБСЄ на сході України.
Show More
StratCom NDU