Центр STRATCOM представив переклад Стандарту підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО

Науково-педагогічні працівники навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони (далі – Центр) продовжують впроваджувати досвід держав-членів НАТО в освітній процес за напрямом діяльності. Так, було здійснено переклад Стандарту підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО ASCP-01 (STANAG 6543).
В документі викладено аспекти підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО, призначеного на посади в Командуванні стратегічних комунікацій НАТО за штатом мирного часу та штатом кризових ситуацій, а також визначені мінімальні рівні кваліфікації освіти.
Досягнення взаємосумісності та впровадження стандартів НАТО для України є не лише кроком в напрямку реалізації курсу на євроатлантичну інтеграцію, але й важливим чинником ефективного реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України.
Значущість імплементації зазначеного Стандарту в освітній процес Національного університету оборони України підкреслює виконання окремих заходів оборонної реформи на середньострокову перспективу у рамках реалізації проєкту “Cтратегічні комунікації”, а також завдання із розбудови стратегічних комунікацій, визначеного у новій Стратегії національної безпеки України.
Ознайомитися зі Стандартом підготовки особового складу з питань стратегічних комунікацій НАТО можна в е-бібліотеці Університету та Центру.
Show More
StratCom NDU