За підтримки Посольства Естонії в Україні Центр STRATCOM виступив співорганізатором онлайн тренінгу з кризових комунікацій

Протягом трьох днів, з 20 до 22 жовтня 2020 року, за запитом Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України та за ініціативою Командування Сухопутних військ ЗСУ Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського  виступив співорганізатором проведення першого спільного тренінгу з питань кризових комунікацій для особового складу підрозділів цивільно-військового співробітництва та стратегічних комунікацій.

Курс проводиться естонською компанією MSMedia за підтримки Посольства Естонії в Україні. З напутнім словом до учасників звернувся Надзвичайний і Повноважний посол Естонії в Україні Каімо Кууск.

Учасники заходу, що організовано онлайн з урахуванням можливостей платформи дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, обмінялися думками з наступних питань: кризові комунікації та управління комунікаціями; практичні інструменти для комунікації в умовах ризиків; приклади спростування дезінформації на основі досвіду Фінляндії та Естонії; роль соціальних мереж у зборі інформації; завдання команди з кризових комунікацій (військовий аспект) тощо.

У подальшому планується проводити зазначені тренінги спільно із залученням особового складу в оперативних командуваннях Збройних Сил України.

 

Show More
StratCom NDU