Центр СТРАТКОМ представив переклад документу MC 0628 “Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій”

Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій представив переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій”

Особовий склад навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони (далі – Центр) продовжує вивчати та впроваджувати досвід стратегічних комунікацій держав-членів НАТО.
Так, було здійснено переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій” (MC 0628, NATO MILITARY POLICY ON STRATEGIC COMMUNICATIONS).
В цьому документі викладена політика застосування Стратком у військових структурах НАТО, під час військових операцій та реалізації інших заходів, цілісний та простий підхід до всієї військової комунікації НАТО
і необхідність включення комунікаційних та інформаційних аспектів
в планування та реалізацію всіх заходів НАТО. В цій політиці врахований змінний характер інформаційного середовища та різні сприйняття, підходи та спроможності держав-членів. Зокрема розглянуті такі питання:
1. Визначення.
2. Принципи стратегічних комунікацій.
3. Організаційні і структурні правила.
4. Процес та інструменти стратегічних комунікацій.
5. Навчання та підготовка.
6. Розподіл ролей та відповідальності.
7. Імплементація.
Підкреслимо, що на виконання окремих заходів оборонної реформи на середньострокову перспективу у рамках реалізації проєкту “Cтратегічні комунікації” та на виконання завдання щодо розроблення політики зі стратегічних комунікацій в Міністерстві оборони України вищезазначений переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій” значно полегшить та прискорить роботу у цьому напрямку.
Ознайомитися з ‟Військовою політикою НАТО зі стратегічних комунікацій” (0628) ви зможете в е-бібліотеці Університету та Центру.

Ознайомитись можна за посиланням:

http://stratcom.nuou.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/MC_0628_StratCom_Policy_ukr.pdf

Show More
StratCom NDU