Нові можливості навчання і комунікації в умовах карантину:

представники Центру СТРАТКОМ пройшли навчальний курс НАТО

Науковці Центру Стратком Національного університету оборони України імені Івана Черняховського  завершили навчання за програмою НАТО “Running Effective Virtual Meetings Course” на платформі BigBlueButton, розробленій  “Defence Education Enhancement Programme at NATO”.

Сучасна ситуація, коли існують об’єктивні виклики обмежень в безпосередній комунікації і дотримання соціальної дистанції, але зберігається необхідність вирішувати комунікативні, освітні, наукові та оперативні задачі в сфері національної безпеки та оборони, є необхідність знаходити нові шляхи для цього.

Як результат, «Програмою НАТО з освіти у сфері оборони» розроблено дієвий інструмент – платформу BigBlueButton, який дозволяє організувати ці процеси максимально ефективно.

Науковці Центру Стратком пройшли курс підготовки ефективного використання нового ресурсу. Протягом 3-х днів учасники дистанційного тренінгу опанували функціональні можливості платформи BigBlueButton, обмінялись досвідом в організації комунікації в умовах карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Навчання проводилось англійською мовою .

Нові виклики потребують нових рішень!

 

 

Show More
StratCom NDU