Центр СТРАТКОМ проводить онлайн тренінг з кризових комунікацій для особового складу ЦВС та військових комісаріатів Рівненського гарнізону

Протягом двох днів, з 19 по 20 листопада 2020 року, науково-педагогічні та наукові працівники навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони, за ініціативою та на запит відділу цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, проводять онлайн тренінг з кризових комунікацій для особового складу цивільно-військового співробітництва та військових комісаріатів ОК “Захід”, представники Рівненського гарнізону. Участь у заході беруть близько 70 осіб.

Під час занять особлива увага приділяється кризовим комунікаціям у системі стратегічних комунікацій, особливостям здійснення кризових комунікацій під час реалізації складових стратегічних комунікацій: публічної дипломатії, зв’язків з громадськістю, внутрішніх комунікацій, цивільно-військового співробітництва, інформаційних та психологічних операцій, а також питанням медіаграмотності, кібербезпеки та кібергігієни.

По завершенню тренінгу учасники складуть тест на платформі дистанційного навчання університету та у разі успішного проходження отримають сертифікати.

Варто зауважити, що це не перший захід такого формату, у вересні цього року підготовку з кризових комунікацій вже пройшли майже 100 представників ОК “Захід”. Наступний етап – проведення занять окремо у кожній області зони відповідальності командування та розширення роботи в інших командуваннях.

Show More
StratCom NDU