Керівник Офісу Президента призначив Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони

Як зазначено на сайті Президента України: “Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак призначив спікера делегації України у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.

Представляючи Олексія Арестовича на зустрічі з керівниками профільних відомств, Андрій Єрмак зазначив, що сьогодні в українському інформаційному просторі тиражується багато фейків, викривленої інформації та необґрунтованих звинувачень, на які потрібно вчасно та якісно реагувати.

«Завдання пана Арестовича – надати вичерпну відповідь, щоб протидіяти поширенню дезінформації або образ. Ми – єдина команда, яка спільними зусиллями захищає нашу країну», – наголосив керівник Офісу Президента.

Серед завдань радника з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони – узгодження позицій профільних відомств і напрацювання «єдиного голосу».

Андрій Єрмак висловив сподівання, що Олексій Арестович побудує конструктивну взаємодію з усіма представниками сектору безпеки та оборони України”.

На своїй сторінці у Фейсбук Олексій Арестович пояснив: 

“Завдання:
– стратегічні комунікації у сфері національної безпеки та оборони, військово-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва, інформаційна діяльність Української делегації у ТКГ (зберігається за мною).
Стратегічні комунікації – це скоординоване використання комунікаційної діяльності та інформаційних можливостей державних органів України на підтримку політики та конкретної діяльності, яку здійснює керівництво держави в зазначених сферах.
Вони включають в себе:
– вироблення єдиної та узгодженої комунікаційної політики у сфері національної безпеки та оборони, воєнно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва;
– інформування народу України, ЗМІ та міжнародних партнерів відносно цілей політики, яку проводить держава в цій галузі;
– забезпечення підтримки аудиторією цілей та шляхів реалізації такої політики.
Простими словами: від держави ви маєте бути систематично поінформовані, а держава просить вашої підтримки у цих діях – після їх розтлумачення вам.
У найближчий час плануємо роз’яснення щодо наступних тем:
– виконання Державного оборонного замовлення,
– перспективи реформування ВПК,
– подальші дії Української делегації щодо виконання домовленностей, досягнутих лідерами держав Нормандського формату.
та інші.
– Працюємо для України”.

джерело: https://president.gov.ua/news/kerivnik-ofisu-prezidenta-priznachiv-oleksiya-arestovicha-sv-65357?fbclid=IwAR3LHVpPnqjs75CktbEHeWEWnD2ZdPsxD4xnJfrd11SmpUjIlKhRGBQuFQ4

Show More
StratCom NDU