Підсумки діяльності Центру Stratcom у 2020 році

Шановні колеги!
Інформую, що на виконання цілі 2.2.5 Партнерства з НАТО, яка визначена в Річній національній програмі під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік, Центром Stratcom імплементовано та проведено заняття зі стратегічних комунікацій на всіх рівнях вищої освіти (ТР, ОТР, ОСР) з урахуванням курсів підвищення рівня військової освіти (L2, L3, L4) та удосконалення фахової компетентності в Університеті для 1177 осіб.
Зазначу, що Центр Stratcom також провів заняття в усіх Оперативних командуваннях Сухопутних військ ЗС України та на запит складових сектору безпеки і оборони (СБУ, ДПСУ, НГУ, ДМСУ тощо) проводить тренінги щодо налагодження міжвідомчої взаємодії за напрямком стратегічних комунікацій. Всього проведено 15 тренінгів зі стратегічних комунікацій та 350 осіб отримали сертифікат.
Під егідою МОУ та Координатора проектів ОБСЕ в Україні проведено заняття зі стратегічних комунікацій у 8 військових гарнізонах України із загальною кількістю учасників 160 осіб.
Центр Stratcom здійснив переклад Стандарту підготовки з питань стратегічних комунікацій НАТО (ASCP-01), Військової політики НАТО зі стратегічних комунікацій (МС 0628), Термінологічного довідника НАТО зі стратегічних комунікацій, а також видав три навчальних посібника за напрямком стратегічних комунікацій.
Проведено I Міжнародну науково-практичну конференцію “Стратегічні комунікації у сфері забезпечення національної безпеки та оборони: проблеми, досвід, перспективи” та вийшов у світ 1 випуск щорічного науково-публіцистичного видання “STRATCOM” як комунікаційної платформи для обміну досвідом фахівців зі стратегічних комунікацій.
Центр Stratcom активно співпраціює з ОБСЄ, Центром інформації та документації НАТО в Україні, радником США при Міністерстві оборони України з питань стратегічних комунікацій тощо.
Stratcom в дії!

Show More
StratCom NDU