У Національному університеті оборони України презентували тематичну виставку, присвячену співпраці України та НАТО

Сьогодні, 17 травня, відбулася презентація тематичної виставки фоторобіт та інформаційних плакатів, яка висвітлює співпрацю України з країнами-членами НАТО (NATO).
Окрім організаторів у церемонії відкриття тематичної виставки взяли участь директорка Центру інформації та документації НАТО пані Вінета Кляйне, директор Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Мірненко, директор Департамент соціального та гуманітарного забезпечення Міноборони Назім Агаєв, заступник Голови Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України (Православної Церкви України) по співпраці з військовими закладами освіти український священик Димитрій Присяжний, слухачі першого курсу університету.
Для офіцерів, які нині сьогодні підвищують свій фаховий рівень у стінах НУОУ, ознайомлення із матеріалами виставки буде надзвичайно цікавим та корисним в контексті сучасної трансформації військової освіти.
Презентація та відкриття фотовиставки в університеті є знаковою подією, адже передує проведенню ювілейного, #ХХ_Міжнародного_тижня (#Тижня_НАТО), у стінах навчального закладу. Так, протягом трьох днів, з 18 до 20 травня, на базі Національного університету оборони України провідні експерти штаб-квартири НАТО, Оборонного коледжу НАТО/ NATO Defense College (м. Рим, Італія), Школи НАТО Nato-School Oberammergau (м. Обераммергау, Німеччина) проведуть курс лекцій для слухачів НУОУ, під час яких ознайомлять із сучасною та майбутньою роллю НАТО, подальшими пріоритетами #Альянсу, організацією та процедурами роботи НАТО, а також актуальними питаннями у сфері сучасної міжнародної безпеки.
За словами організаторів, демонстрація тематичної виставки про співпрацю України та НАТО запланована у військових частинах та вищих військових навчальних закладах й у інших регіонах країни, а також у районі проведення операції Об’єднаних сил.
Детальніше за посиланням➡https://bit.ly/3tT9IGr
Show More
StratCom NDU