Міжнародна виставка “Зброя та безпека – 2021”

16 червня, відбувся візит та ознайомлення з новітніми зразками озброєння та військової техніки представників навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони на Міжнародній виставці “Зброя та безпека – 2021”.

Традиційно на Міжнародній виставці презентує свої напрацювання Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Цього року його науковці демонструють  результати досліджень у напрямах розвитку навчальної автоматизованої системи управління військами “Славутич” та випробувань засобів індивідуального та колективного бронезахисту.

Відповідно до програми виставки планується проведення понад 20 змістовних заходів різних форматів. Це, зокрема, семінар на тему «Досвід проведення балістичних випробувань засобів індивідуального та колективного бронезахисту», який проведуть науковці Національного університету оборони України, фінал п’ятого конкурсу інженерних стартапів у сферах космічних технологій та активної біоелектроніки Vernadsky Challenge, Міжнародна науково‑практична конференція «Актуальні проблеми розвитку авіаційної техніки» та багато інших подій.

Show More
StratCom NDU