Фотовиставка “Донбас: війна та мир”

Сьогодні до навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського передано фотовиставку “Донбас: війна та мир” – перша виставка про події на Сході України, яку ще у грудні 2014 року презентували в Європейському парламенті, в Брюсселі.
Авторами ідеї та кураторами виступили українські журналісти Наталя Іщенко та Сергій Моругін. Фінансово підтримав проект підприємець та громадський діяч Ігор Ліскі.
До експозиції увійшли кілка десятків світлин, що максимально повно та яскраво відображають військові події та життя мирних мешканців в зоні бойових дій на початку війни на Сході України.
Автори знімків — військові і цивільні журналісти, звичайні бійці різних підрозділів, волонтери та мешканці Донбасу.
Презентація виставки відбулася в жовтні 2014 року в Києві. В 2015 році експозицію, яка постійно оновлювалася, побачили і в інших містах Європи (зокрема, в Хорватії) та України.
«Фотовиставка «Донбас: війна та мир» готувалася як збірник візуальних свідчень про події перших місяців війни на Сході України. Готуючи експозицію, ми намагалися розповісти далеким від бойових дій людям про страждання мирних мешканців Донбасу від російської агресії та відданість українських військових своїй Батьківщині, зробити це чесно та відкрито. Відкриваючи нашу виставку в Брюсселі та в Загребі ми відчули, що люди нас зрозуміли. Наразі проект фотовиставки вже став сам по собі музейним експонатом, візуальною пам’яткою про початок війни, і передусім, важке літо 2014 року. Важливо, щоб пам’ять про нашу новітню історію зберігалася та передавалась новим поколінням», – каже Наталя Іщенко.
Запрошуємо для ознайомлення всіх бажаючих!
Show More
StratCom NDU