Слухачі командно-штабного курсу тактичного рівня L-2 відвідали Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України

В межах командно-штабного курсу тактичного рівня L-2 група офіцерів завершила вивчення блоку “Основи стратегічних комунікацій”, в ході якого офіцери дізналися про організацію системи стратегічних комунікацій у Міністерстві оборони та Збройних Силах України, військові засоби масової інформації, основи кризових комунікацій, цивільно-військового співробітництва та демократичного цивільного контролю.

Заняття проводили науково-педагогічні працівники Навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки.

Вивчений матеріал закріплений проведенням імпровізованого брифінгу, під час якого його учасники практикуються у наданні відповідей на складні питання за кризовою ситуацією.

 

 

Слухачі також відвідали Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України, де військові журналісти ознайомили їх з останніми проєктами Військового телебачення та військового радіо “Армія ФМ”.

Варто зазначити, що в Стратегії воєнної безпеки України наголошено на розвитку спроможностей сил оборони України щодо стратегічних комунікацій у сфері оборони, Досягнення цілей державної політики у воєнній сфері, сфері оборони і військового будівництва з урахуванням умов та обмежень здійснюватиметься шляхом формування та реалізації ефективної воєнної політики, стратегічного, зокрема оборонного, планування та планування оборони України, що ґрунтуються на євроатлантичних принципах, засадах демократичного цивільного контролю над силами оборони, стратегічних комунікаціях та інформаційній політиці у воєнній сфері.

Show More
StratCom NDU