Представники університету – випускники Програми “Стратегічне лідерство у секторі безпеки і оборони України”

10 листопада у Києво-Могилянській бізнес-школі Національного університету “Києво-Могилянська академія” відбувся випуск учасників програми “Стратегічне лідерство у секторі безпеки та оборони”, серед яких цьогоріч були й представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Диплом магістра публічного адміністрування в секторі безпеки і оборони України отримали сорок п’ять випускників – представників Міноборони та Збройних Сил України, а також інших складових сектору безпеки і оборони країни.

Серед них, зокрема, Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, начальник Генерального штабу ЗС України Герой України генерал-лейтенант Сергій Шаптала, представник Головного управління розвідки МОУ генерал-майор Вадим Скібіцький, командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, а також начальник Навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони НУОУ, доктор наук з державного управління полковник Ольга Сальнікова та заступник начальника Центру воєнно-стратегічних досліджень з наукової роботи, кандидат військових наук полковник Андрій Корецький.

На урочистості з нагоди випуску завітали Секретар РНБО України Олексій Данілов, представник Офісу Президента України Олексій Покотило, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, представники країн-партнерів з Канади і Великої Британії.

З успішним завершенням навчання присутніх привітав заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук.

– Настав час, коли ми переходимо в період імплементації всього того, що ми раніше спланували із нашими закордонними партнерами. Переконаний, що Україна була, є і буде частиною європейського суспільства, – зазначив заступник Міністра оборони.

У свою чергу, вітаючи випускників, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний подякував викладачам Києво-Могилянської бізнес-школи та наголосив:

– Випускники програми «Стратегічне лідерство у секторі безпеки та оборони» – це лідери нового типу, які в подальшому формуватимуть колективний інтелект. Висловлюю вдячність нашим закордонним партнерам, адже Збройні Сили України відчувають ваше плече підтримки, ми не одні у протистоянні російській агресії і разом подолаємо нашого спільного ворога.

Важливо відзначити, що програма «Стратегічне Лідерство в секторі безпеки та оборони України» була розроблена і реалізується в партнерстві з РНБО та Офісом Президента України та за підтримки міжнародних партнерів – оборонних інституцій США, Канади, Великої Британії, Представництва НАТО в Україні.

Це відкрита, стратегічна, сучасна безпекова та військова освітня платформа зі ступенем МРА Києво-Могилянської бізнес-школи. Програма призначена для сприяння розвитку спільноти керівників, що ухвалюють стратегічні рішення у секторі та поділяють спільне розуміння і цілісний державний підхід до трансформації сектору безпеки та оборони і його подальшого системного розвитку.

За повідомленням Інформагентство АрміяІнформ

Фото Генеральний штаб ЗС УкраїниГоловнокомандувач ЗС УкраїниІнформагентство АрміяІнформ

Show More
StratCom NDU