“Гібридна агресія Російської Федерації: досвід протидії України, наслідки для Європи”: в університеті проводиться Міжнародна науково-практична конференція

Сьогодні, 17 листопада 2021 року, у Національний університет оборони України імені Івана Черняховського проводиться Міжнародна науково-практична конференція на тему: “Гібридна агресія Російської Федерації: досвід протидії України, наслідки для Європи”. Співорганізатором заходу є Норвезький університетський коледж оборони.
Програма конференції передбачала 4 панелі обговорення, а саме: “Військові операції”, “Операції впливу, соціоцентричні стратегії Російської Федерації”, “Військово-патріотичні організації та боротьба за ідентичність” та “Інформаційна політика у сфері оборони та стратегічні комунікації”.
Начальник навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони виступила з презентацією на тему “Модель системи інформаційної безпеки України” та модерувала панель “Інформаційна політика у сфері оборони та стратегічні комунікації”.
Дякую учасникам панелі за яскраві дискусії Snezhana Polyanska, Yurii Kochevenko, International Center for Countering Russian Propaganda, Trude Marielle Gjelsten, Алексей Носков, Євген Прокопенко, Петру Миколайовичу Сніцаренко, Ihor Ushakov, Maksym Tyshchenko.
Stratcom в дії 🙂
Show More
StratCom NDU