Науковий вимір в міжнародній конференції “Конфліктогенний потенціал РФ: стан та перспективи розвитку”

Науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень та інших наукових підрозділів (кафедра СНБО, ННЦ СК СЗНБО та НДЦ ВІ) Університету взяли участь у проведенні міжнародної конференції “Конфліктогенний потенціал РФ: стан та перспективи розвитку”, яка відбулася 24 травня 2019 року в Центрі дослідження Росії (м. Київ) за участю відомих українських та зарубіжних експертів, політологів, представників державних установ України, зокрема МЗС, акредитованого в Україні дипломатичного корпусу тощо.

У рамках конференції були проаналізовані зовнішньо- та внутрішньополітичні виміри конфліктогенного потенціалу Росії, а саме – стан та перспективи врегулювання чи навпаки, загострення існуючих територіальних суперечок із сусідніми державами, міжнародно-правовий статус національно-визвольних рухів у РФ, вплив сецесіоністських тенденцій на динаміку політичних процесів в країні, можливі практичні висновки, які випливають із розгляду перелічених вище проблем.

Тематика конференції була актуальною для аналітиків, які займаються проблемами воєнної політики та воєнної стратегії, а саме російською проблематикою, питаннями зовнішньої політики РФ, міжнародного права, міжнародної безпеки тощо.

Show More
StratCom NDU