Інструктори США Об’єднаного університету Сил спеціальних операцій проводять семінар з інформаційних спроможностей для українських військовослужбовців

Цього тижня на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України триває семінар з інформаційних спроможностей, який проводять інструктори Об’єднаного університету Сил спеціальних операцій (Флорида, США). Навчання організоване за підтримки командування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

У цьому практичному заході беруть участь представники Збройних Сил України, які проходять службу на посадах, пов’язаних з інформаційно-психологічними операціями, зв’язками з громадськістю, інформаційною боротьбою, та науково-педагогічний склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

В ході інтерактивних занять учасники вивчать аспекти аналізу та розуміння інформаційного середовища, інформаційні спроможності, дізнаються про процес інформаційного забезпечення військової операції, розглянуть основні засади протидії ворожій пропаганді та багато інших питань. Викладачі акцентують увагу на необхідності активної участі аудиторії під час занять.

Такі заходи сприяють обміну досвіду, дослідженню нових методик викладання в ході подібних тренінгових програм відповідно до стандартів та принципів НАТО, які можуть бути успішно імплементовані науково-педагогічними працівниками університету в освітню діяльність.

Show More
StratCom NDU